Příběh vody

1

Odkud pochází

Faerské ostrovy

Představte si ostrov daleko v moři, stovky kilometrů od všeho těžkého průmyslu, intenzivní dopravy a dalšího znečištění.

Faerské ostrovy leží daleko za polárním kruhem, uprostřed severního Atlantiku. Tam, kde se teplý Golfský proud mísí se studenou vodou Arktidy a ovlivňuje počasí v celé Evropě.

Faerské ostrovy využívali vikingové jako zásobárnu vody na cestách křížem krážem oceánem. Hodilo se jim, že místní voda se nekazí – díky svým jedinečným vlastnostem a minerálnímu složení.

Voda KIRVI prochází pomalým, ale důkladným přírodním filtrem. Ten tvoří lávové horniny s velmi žádoucím, neobvykle vysokým a přirozeně zásaditým pH 8,3.

2

Přírodní pramenný zdroj

Všechno odstartovala náhoda

Voda Kirvi vděčí za svůj vznik šťastné náhodě, která se přihodila v roce 1988. Dělníci tehdy při ražbě silničního tunelu pod pohořím Kirvi narazili na vodní pramen. Zdánlivě nic mimořádného.

Místní ovšem brzy objevili, že chuť a kvalita alkalické minerální vody z 1,5km hlubokého pramene je naprosto výjimečná, což se postupně rozkřiklo po celých Faerských ostrovech.

Po následující desítky let pak výletníci vážili cestu do vesnice Lopra, aby na vlastní oči zahlédli pyramidový tvar hory Kirvi, ještě víc ale toužili ochutnat místní vodu.

Dnes už vodu Kirvi pijí lidé na celém světě. Ekologicky zpracovanou do půllitrových lahví si ji můžete užit i vy.

3

VODA SAMA DOTEČE AŽ DO STÁČÍRNY

Vlastnosti vody Kirvi

Kirvi, to je vysoce kvalitní, naprosto čistá voda i bez jakékoli průmyslové filtrace a destilace. Dokazuje to za posledních 10 let stabilní hodnota 170 TDS, která měří celkové množství rozpuštěných látek ve vodě.

V naší vodě najdete mimořádně nízký obsah hořčíku a vápníku. Díky tomu jde o mimořádně stabilní, nejčistější a nejlahodnější přírodní vodu na světě.

Pití alkalické vody pomáhá snižovat hromadění kyselin při pohybu, zvyšovat intenzitu cvičení a zrychlit regeneraci.

Dr. Robert Burns, PhD

4

Alkaická voda vám prospívá

Složení vody

TDS (170 mg/l)     
pH (8.3)     
Tvrdost vody     
Detox     
Mineralizace     
PFAS     
Ftaláty     
Pesticidy