Naše filosofie

Profesionální tenista, trenér

Radek Štěpánek

Jako sportovec jsem se denně setkával s problematikou ideální hydratace pro mé tělo.Měl jsem možnost procestovat celý svět a prakticky vyzkoušet velké množství vody , která je k dispozici na této planetě. Diskutoval jsem s mnoha lékaři a odborníky na zdravý životní styl na téma ideální a rychlé hydratace, která by mi umožňovala přirozenou regeneraci a následné zvýšení mého sportovního výkonu.

Jako dlouholetý vrcholový sportovec vím, jak důležitý je kvalitní příjem tekutin.

Mám přirozenou snahu najít ty nejlepší a civilizací nedotčené prameny.  Mé hledání ideální vody vedlo do severských zemí, kde je stopa civilizace ještě takřka nulová. Vysoko do míst polárního kruhu. Ano zde jsou ty nejlepší zdroje pramenitých vod. Není však lehké rodu z těchto unikátních, ale nedostupných míst dopravit do středu Evropy. Celý život jsem zvyklý překonávat překážky a proto pro mne byla výzva najít způsob jak tuto unikátní vodu z lokality fantastických Faerských ostrovů dostat až k Vám. Plníme a distribuujeme nejčistší a nejjemnější vodu z nedotčených oblastí na severu.

Máme vysoké standardy pro čistotu vody (hodnoty TDS) a její obsah, například přírodní minerály a množství rozpuštěného kyslíku ve vodě.

Naším cílem je poskytnout spotřebitelům tu nejlepší vodu na této planetě

KIRVI není jen voda. Je to voda z úžasného chladného podnebí Faerských ostrovů, má jedinečnou chuť  oproti “pevninským” zdrojům minerálních vod a my se snažíme Vám nabídnout tento zážitek, že opravdová voda chutná jinak.

Jsem hrdý na to, že se nám podařilo překonat všechny překážky a umožnit přistup k tak jedinečné vodě, kterou KIRVI je i Vám.

Pijí nás

herec, moderátor

Martin Dejdar

Rodák z Vysokého Mýta, velkou část dětství prožil v Chrasti u Chrudimi. Se svým otcem, který byl povoláním námořník, se Martin v mládí podíval do řady exotických zemí. Ještě jako předškolák navštívil například Jihoafrickou republiku. Více než plavení se po moři jej však lákalo herectví. Netrvalo dlouho a Dejdar se spolu s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem stal jednou z hlavních postav „Ypsilonky“.Titulní postavu si zahrál až v muzikálu Šakalí léta (1993). O rok později, za herecký výkon v Učiteli tance, obdržel Českého lva pro nejlepšího herce. V roce 1997 se Dejdar poprvé objevil v seriálu České televize Zdivočelá země. Filmové tvorbě se občas věnuje i v pozici producenta, takto se podílel na koprodukčním Panství či Eliška má ráda divočinu. Činný je i v dabingu, již více jak dvacet let propůjčuje Dejdar svůj hlas Bartu Simpsonovi, populární postavičce z amerického kresleného seriálu. Martin je hrdým ambasadorem vody KIRVI.

promotér MMA

Pavol Neruda

Jiskra v oku, veselý úsměv.“Jsme za UFC, KSW a RIZIN čtyřka na světě,” říká o OKTAGONu Pavol Neruda. Pavol Neruda je jedním ze dvou majitelů organizace OKTAGON MMA. Lze jej považovat za zakladatele a kreativního tvůrce organizace, zatímco Ondřej Novotný působí spíše jako tvář a hlas celého stále se vyvíjejícího cirkusu. Pavol se ve skutečnosti nejmenuje Neruda, ale Šipkovský, Pracoval jako fotograf a věděl, že takové jméno si nikdo nezapamatuje. Tak si dal přezdívku Neruda.

Moderátor a promotér MMA

Ondřej Novotný

Ondřej Novotný je velká osobnost na české bojové scéně, je znalec bojových sportů a mistr thaiboxu.Pro ránu si Ondřej Novotný nechodil daleko. Živil se totiž jako komentátor bojových sportů, moderoval např. zápasy MMA Gladiator Games, kde se střetávala česká špička. Mohl si tak každý úder prohlédnout i ve zpomaleném záběru. Navíc patří mezi uznávané osobnosti mezinárodního thaiboxu. Ondřej Novotný: Já jsem nikdy nechtěl být dvojka, vždycky jsem chtěl být jednička ! Proto se rozhodl pít vodu KIRVI.

Profesionální tenistka

Nicole Vaidišová

Nicole Vaidišová je bývalá česká profesionální tenistka, která na okruh ITF vstoupila v roce 2003 a kdy se téhož roku stala profesionální tenistkou. Je manželkou Radka Štěpánka a mají spolu krásnou dceru Stellu. Ta jim roste jako z vody. Hádejte jaké….

Profesionální bojovník MMA

Karlos “Terminátor “Vémola

Karlos „Terminátor“ Vémola, vlastním jménem Karel Vémola, je český bojovník smíšených bojových umění, bývalý kulturista, zápasník. ech se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship. Vždy tíhnul k posilovně a nejdříve se tedy logicky věnoval kulturistice a také řecko-římskému zápasu. Až poté přešel k MMA. Má na svém kontě hned několik titulů v různých váhových kategoriích a to jak v českých tak i anglických organizacích.V současné době žije střídavě mezi Prahou a Londýnem, kde je také jeho domovský klub London Shootfighters.Voda KIRVI je základem jeho pitného režimu. Voda opravdových bojovníků.

Profesionální bojovník MMA

Michal “Blackbeard” Martínek

Michal Blackbeard Martínek je hvězda těžké váhové kategorie organizace MMA, která má velmi rázně nakročeno do UFC. Michal Martínek svůj první zápas odbojoval v roce 2016 a hned ve stejném roce se představil na prvním galavečeru Oktagonu. Po svém šestém vítězství v řadě v organizaci Oktagon (celkově sedmém) se dostal do hledáčku UFC, respektive jejího šéfa Dana White. Jak by také ne, málokdo během dvou let od svého prvního zápasu v kleci MMA má bilanci 7 výher a žádná porážka. Čistokrevný bojovník, na první pohled Vikinkg. Nejen proto pije vodu bojovníků - KIRVI - vodu bojovníků.