Vyřešili jsme problém s balenou vodou. Revoluční novinka je tu!

16. 12. 2020

Revoluce balené vody je tu! Představujeme vám Kirvi ECO Water Box. Pět litrů jedinečné neperlivé vody Kirvi z Faerských ostrovů, v praktickém rodinném ECO balení. Právě nyní online v našem eshopu

 

7 zásadních bodů proč revoluční Kirvi ECO Water Box?

1. Jednosměrný typ uzávěru mu zaručuje delší svěžest a umožňuje také opakované čerpání obsahu.

2. Voda je v obalu chráněna po celou dobu proti vnějším vlivům a slunečnímu záření. Její kvalita se po celou dobu nemění.

3. Faerské ostrovy jsou jedinečné místo daleko od civilizace. Žádná průmyslová výroba zemědělství, které by kontaminovaly krajinu. Unikátní místo na této planetě.

4. Balení BIB podstatně snižuje množství potravinářského odpadu v domácnostech spotřebitelů. Unikátní balení uvnitř obalu Bag-in-Box je plně recyklovatelné.

5. Dávkovač je po celou dobu transportu chráněn uvnitř kartonu. Navíc je navržen tak, aby zabraňoval vnikání vzduchu do obalu, což prodlužuje trvanlivost výrobku, po otevření až na 4 týdny. Nehrozí kontaminace viry z okolního prostředí.

6. Úspory v logistice a dopravě optimalizují celý dodavatelský řetězec: až 5 krát méně využitých skladových prostor ve srovnání s ostatními obaly.

7. Karton je navržen tak, aby ho bylo možné umístit do lednice a využít ideálního nachlazení a uživatelsky příjemného způsobu napouštění vody. Tímto způsobem docílíme, že ve vaší lednici máte identickou vodu jako u pramene na Faerských ostrovech.

Jak Kirvi ECO Water Box minimalizuje dopad na životní prostředí?

•         Nízká uhlíková stopa: 8x méně než 75 cl skleněná láhev

•         Nízká počáteční hmotnost

•         Snížení množství odpadu

•         Podporuje recyklaci: ECO Water Box se skládá ze 75% z lepenky a z 25% z plastu, krabici lze recyklovat a sáček lze spálit a energii z jeho spálení lze dále využít