Příběh vody

Kirvi, to je vysoce kvalitní, naprosto čistá voda

Voda Kirvi stéká z hlubinného pramene pod pohořím Kirvi samospádem přímo do naší stáčírny. Žádná čerpadla, jen fyzikální zákon gravitace.

Za své vlastnosti vděčí Kirvi čistě přírodnímu filtru s 12 vrstvami 55 milionů let starého čedičového podloží. Výsledkem přirozeného čistění a mineralizace je nezaměnitelná chuť a vysoké pH 8,3.

Kirvi water
Kirvi water
Kirvi water

Naše filosofie

Zažijte rychlý nástup hydratace

Není voda jako voda a u pitné to platí obzvlášť. Pramen od pramene se liší chemické složení a molekulární skladba, obsah minerálů i pH. V tom všem je voda z Faerských ostrovů odlišná od „pevninských“, běžně dostupných u nás.

Unikátní molekulární struktura vody KIRVI vyniká jedinečnou adsorpční schopností a rychlostí hydratace. Tím, že svému tělu rychle dodáte živiny a odplavíte škodlivé látky, může váš metabolismus fungovat na 100 %.

Kirvi pijí

Martin Dejdar

Rodák z Vysokého Mýta, velkou část dětství prožil v Chrasti u Chrudimi. Se svým otcem, který byl povoláním námořník, se Martin v mládí podíval do řady exotických zemí. Ještě jako předškolák navštívil například Jihoafrickou republiku. Více než plavení se po moři jej však lákalo herectví. Netrvalo dlouho a Dejdar se spolu s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem stal jednou z hlavních postav „Ypsilonky“.Titulní postavu si zahrál až v muzikálu Šakalí léta (1993). O rok později, za herecký výkon v Učiteli tance, obdržel Českého lva pro nejlepšího herce. V roce 1997 se Dejdar poprvé objevil v seriálu České televize Zdivočelá země. Filmové tvorbě se občas věnuje i v pozici producenta, takto se podílel na koprodukčním Panství či Eliška má ráda divočinu. Činný je i v dabingu, již více jak dvacet let propůjčuje Dejdar svůj hlas Bartu Simpsonovi, populární postavičce z amerického kresleného seriálu. Martin je hrdým ambasadorem vody KIRVI.

Kirvi pijí

Pavol Neruda

Jiskra v oku, veselý úsměv.“Jsme za UFC, KSW a RIZIN čtyřka na světě,” říká o OKTAGONu Pavol Neruda. Pavol Neruda je jedním ze dvou majitelů organizace OKTAGON MMA. Lze jej považovat za zakladatele a kreativního tvůrce organizace, zatímco Ondřej Novotný působí spíše jako tvář a hlas celého stále se vyvíjejícího cirkusu. Pavol se ve skutečnosti nejmenuje Neruda, ale Šipkovský, Pracoval jako fotograf a věděl, že takové jméno si nikdo nezapamatuje. Tak si dal přezdívku Neruda.

Kirvi pijí

Ondřej Novotný

Ondřej Novotný je velká osobnost na české bojové scéně, je znalec bojových sportů a mistr thaiboxu.Pro ránu si Ondřej Novotný nechodil daleko. Živil se totiž jako komentátor bojových sportů, moderoval např. zápasy MMA Gladiator Games, kde se střetávala česká špička. Mohl si tak každý úder prohlédnout i ve zpomaleném záběru. Navíc patří mezi uznávané osobnosti mezinárodního thaiboxu. Ondřej Novotný: Já jsem nikdy nechtěl být dvojka, vždycky jsem chtěl být jednička ! Proto se rozhodl pít vodu KIRVI.

Kirvi pijí

Nicole Vaidišová

Nicole Vaidišová je bývalá česká profesionální tenistka, která na okruh ITF vstoupila v roce 2003 a kdy se téhož roku stala profesionální tenistkou. Je manželkou Radka Štěpánka a mají spolu krásnou dceru Stellu. Ta jim roste jako z vody. Hádejte jaké….

Kirvi pijí

Karlos “Terminátor “Vémola

Karlos „Terminátor“ Vémola, vlastním jménem Karel Vémola, je český bojovník smíšených bojových umění, bývalý kulturista, zápasník. ech se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship. Vždy tíhnul k posilovně a nejdříve se tedy logicky věnoval kulturistice a také řecko-římskému zápasu. Až poté přešel k MMA. Má na svém kontě hned několik titulů v různých váhových kategoriích a to jak v českých tak i anglických organizacích.V současné době žije střídavě mezi Prahou a Londýnem, kde je také jeho domovský klub London Shootfighters.Voda KIRVI je základem jeho pitného režimu. Voda opravdových bojovníků.

Kirvi pijí

Michal “Blackbeard” Martínek

Michal Blackbeard Martínek je hvězda těžké váhové kategorie organizace MMA, která má velmi rázně nakročeno do UFC. Michal Martínek svůj první zápas odbojoval v roce 2016 a hned ve stejném roce se představil na prvním galavečeru Oktagonu. Po svém šestém vítězství v řadě v organizaci Oktagon (celkově sedmém) se dostal do hledáčku UFC, respektive jejího šéfa Dana White. Jak by také ne, málokdo během dvou let od svého prvního zápasu v kleci MMA má bilanci 7 výher a žádná porážka. Čistokrevný bojovník, na první pohled Vikinkg. Nejen proto pije vodu bojovníků - KIRVI - vodu bojovníků.

Minerální voda Kirvi

Ochutnej mě i ty!

Kirvi ECO Water Box neperlivá

Objem: 
5L
1 x 295 Kč

Neperlivá voda Kirvi

Objem: 
0,5l
12 x 29.9 Kč

Perlivá voda Kirvi

Objem: 
0,5l
12 x 31.9 Kč

Perlivá voda citrón bez cukru

Objem: 
0,5l
12 x 33.9 Kč

Perlivá voda ananas a citrón

Objem: 
0,5l
12 x 33.9 Kč

Perlivá voda jahoda a malina

Objem: 
0,5l
12 x 33.9 Kč

NOVINKA - Kirvi perlivá 0,315l

Objem: 
0,315l
VyprodánoOpět skladem již brzy